Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 19 290 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

JAZDITE S RADOSŤOU

Doprajte si Suzuki a radosť vám spravia zimné kolesá zadarmo

Využite našu limitovanú akciu a jazdite s príjemným pocitom, že sa o vás dobre postaráme. Vyberte si hybridnú Vitaru alebo SX4 S-Cross a v cene vozidla dostanete aj zimný set kolies ako darček. Poponáhľajte sa, akcia platí iba do vypredania zásob.

Suzuki Vitara

Obľúbená Vitara si vďaka maximálnej priľnavosti poradí s rôznymi druhmi terénu či poveternostnými podmienkami.Je vybavená jedinečným pohonom všetkých štyroch kolies AllGrip. Oceníte aj úsporný motor Boosterjet s vysokým krútiacim momentom. Užite si bezstarostnú radosť za volantom v plnokrvnom SUV.

Vitara Hybrid už od 17 930 €.

vitara


Suzuki SX4 S-Cross

Rodinný SX4 S-Cross je aj vďaka systému Allgrip ideálny spoločník na všetky vaše dobrodružstva. Motor Boosterjet v kombinácii so systémom SHVS Mild Hybrid šetrí planétu aj vašu peňaženku.
Vďaka plnohodnotnému a priestrannému batožinovému priestoru odvezie všetko, čo potrebujete. Či už sa chystáte na nákupy, alebo na výlet.

S-Cross Hybrid už od 18 330 €.

scross

Pribalíme Vám aj Easy Way výhody

S programom Easy Way získate k modelom Vitara a SX4 S-Cross tri roky záruky a sedem rokov poistenia na motor, turbo, prevodovku a systém Mild Hybrid.

Nakupujte bezpečne online

V čase pandémie dbáme na to, aby bol predaj našich áut čo najviac bezpečný, rýchly a jednoduchý. Preto si teraz môžete Suzuki Vitara alebo SX4 S-Cross vybrať online. Prezrite si aktuálne skladové zásoby našich predajcov. Kompletný zoznam nájdete tu.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.