Okamžitý predaj zo skladu

Bezpečná jazda začína bezpečným a rýchlym predajom

Posledné dni nám ukázali, že jazda autom je nielen komfortnejšia, ale hlavne bezpečnejšia. Dostanete sa všade tam, kam potrebujete, bez zbytočného prispôsobovania sa a bez zbytočného kontaktu s ďalšími ľuďmi. Ak ste sa rozhodli zvýšiť svoju mobilitu a zároveň chrániť svoje zdravie, Suzuki je ideálna voľba. Aj preto, že nové auto môžete mať prakticky hneď. Stačí si vybrať z našich skladových zásob.

Vyberte si vaše Suzuki z aktuálnych SKLADOVÝCH ZÁSOB a osobne navštívte naše znovuotvorené predajne. Navyše, k vybraným modelom Suzuki Vitara a S-Cross, získate aj set zimných kolies v cene. Viac informácií vám rád poskytne váš predajca.

Vieme, že krízová situácia ešte nie je za nami. Preto vás prosíme, aby ste pri návšteve showroomu, naďalej rešpektovali všetky hygienické nariadenia vyplývajúce z ochrany obyvateľstva pred korona vírusom (ochranné rúško, ochranné rukavice a dodržiavanie hygienického odstupu). Ďakujeme za pochopenie, spolu to zvládneme.

VÝHODY NAVYŠE: zimné kolesá aj Easy Way

Ak sa rozhodnete pre Vitaru alebo SX4 S-Cross (pri osobnom i online nákupe), automaticky získate jedinečný program Easy Way. Ponuka platí pre obe aktuálne prevedenia vozidiel: klasické aj hybridné.

V prípade klasických modelov vám Easy Way poskytne tri roky záruky a sedem rokov poistenia na motor BoosterJet, turbo a prevodovku. Pri hybridných modeloch získate trojročnú záruku a sedem rokov poistenia na motor BoosterJet aj turbo, prevodovku a systém Mild Hybrid.